е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Покупець на гачку

Нір Еяль, Райан Гувер

Без перебільшення – моя настільна книга. Справжній посібник із “бізнес-риболовлі”. На перетині психології, бізнесу та дизайну автор виводить формулу успіху для будь-якого товару: як утримати покупця “на гачку”. Варта уваги всіх, хто мрiє створити не просто бiзнес, а продукт, що надовго увійде у повсякденне життя кожного.

Правила прибуткових стартапів: як рости і заробляти гроші

Верн Харніш

Детальний і поетапний “мануал” про те, як виростити свій бізнес з нуля чи з будь-якої іншої стадії. Ці практичні інструменти допомогли не одній компанії збільшити прибуток у декілька разів. Must-read для власників бізнесу, менеджерів та аналітиків.

Огілві про рекламу

Девід Огілві

Золоті правила роботи з рекламою не завадить згадати ані професіоналам, ані початківцям, адже реклама - одна із рушійних сил бізнесу та й бажань кожного з нас. Буде корисна для кожного, хто продає або хоче продати будь-що.

Безжальна правда про нещадний бізнес

Бен Горовіц

Найголовніша і найбезжальніша думка в книжці: готових рецептів успіху не існує. Непопулярний меседж для бізнес-літератури, проте Горовіц аргументовано пояснює і демонструє на прикладах, що будь-який бізнес унікальний, як і його успіх чи поразка. Неважливо, чи ви тільки на старті бізнесу, чи вже маєте досвід – ця книжка зайвий раз доведе, що все залежить тільки від завзяття.

ВГОРУ