е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Таємнича історія Біллі Міллігана

Деніел Кіз

Один із моїх улюблених авторів; також написав неймовірно зворушливий роман «Квіти для Елжернона». В обох книгах Деніел Кіз вивчає людський мозок, здатний вигадувати історії крутіше, ніж будь-який сценарист. Історія про Біллі цікава тим, що це не вигадка, а правда – про хлопця з великою кількістю особистостей у собі; він був першим носієм діагнозу «множинна особистість». Судовий процес над Біллі тривав дуже довго, хлопець встиг стати знаменитістю, і Деніел Кіз був єдиним публіцистом, якого допустили до написання життєпису Міллігана. Деніел три роки спілкувався з героєм та всіма задіяними в цій історії особами (а їх було більше 60-ти). І написав про це такий цікавий роман, що відірватися від нього неможливо ніякими силами.

До біса все! Берися і роби!

Річард Бренсон

Я не велика шанувальниця бізнес-літератури й літератури про виховання дітей. Зазвичай мені стає нестерпно нудно вже сторінці на двадцятій, але є винятки. Про них далі. Ви не знайдете в цій книзі ніяких слушних порад, але в ситуації відсутності мотивації до будь-якої діяльності, нічого кращого не знайти. Тут усе дуже смішно, зухвало й надихаюче.

Секрети мами, що висипається

Мелінда Блау, Трейсі Хогг

Ця книга справжній мастрід для молодих матерів, яким хочеться вижити. Читати тим, хто проти графіка, не потрібно. Решті – обов'язково.

Страшенно голосно і неймовірно близько

Джонатан Сафран Фоєр

Книжка про емоційний світ 9-річного хлопчика, батько якого загинув під час трагедії 11 вересня. Дивовижний опис хитросплетінь дитячої уяви і способів переживання втрати. Обов'язково будете плакати в фіналі. До речі, фільм дивитися не варто. Він – фу.

Пророк

Халіль Джебран

Малесенька книжка про найбільші та найважливіші речі.

Усі книжки

Мілан Кундера

Із книжки Мілана Кундери я дізналася про поняття «Літость», аналогів якому немає в жодній мові світу. Ці книги навчають нас аналізувати свої почуття і краще розуміти почуття інших. Усі романи цього автора – це тонке мереживо зі слів та відчуттів.

Відповідальна дитина. Вірші для дітей

Віра Полозкова

Вірші про дитинство тут написані з такою гостротою, з такою беззахисністю, що з першого вірша хочеться притиснути свою дитину до себе і з'їсти. Віра так фантастично мило описує навіть дратівливі для батьків моменти, що після прочитання її віршів уже неможливо гніватися за розмальовані в кімнаті шпалери або за нову сумочку, дбайливо зварену в компоті. Книга про найчистішу та самовіддану любов. Приголомшливі вірші найчутливішої поетеси нашого часу.

ВГОРУ