е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Нове життя

Орхан Памук

Книга реального смутку та надії на те, що життя все-таки має сенс. Красива філософська казка про людей та любов, про ненависть та занепад, про дурості та мудрості людства. Всепоглинальне знання і всеосяжне незнання. Читач разом з головним героєм весь час хапається за ниточку, що веде до «нового життя».

Про красу

Зеді Сміт

Книга про родини двох професорів, що ворогують. Кардинально протилежні сім'ї, чиї долі, за іронією, тісно переплітаються всупереч бажанню їх голів. Тут про красу, про місце жінки в суспільстві, про гострі расові проблеми Америки, що досі існують.

Щиголь

Донна Тартт

Історія цілком звичайна і унікальна водночас. «Всюди - безглузда печаль істот, які продираються крізь життя», - говорить головний герой Тео, і це дійсно передає загальний настрій книги. Читаючи роман, дуже швидко і гармонійно переймаєшся станом героя, його ставленням до навколишнього світу, висновками, які він робить, вчинками.

Запитай у пилу

Джон Фанте

Роман про літератора та про те, яким ми хочемо бачити «типового» письменника. Головний герой викликає у читача бурю емоцій – від ненависті і зневаги до захоплення і бажання стати причетним до життя генія. Одним словом, ми з Чарльзом Буковскі в одностайному захваті.

Години

Майкл Каннінгем

Смерть, творчість, уміння любити. Як покоління взаємодіють у часі? Що стоїть за кожною написаною книгою? Що як життя стане нестерпним тягарем? Роман не відповідає на ці запитання, але змушує про них замислитися.

Тварина, що вмирає

Філіп Рот

Старість, секс, смерть. У суспільстві на такі теми часто дивляться з іронією і гидливістю. Але Рот показує нам інші сторони цих історій, а ще йому вдалося цнотливо і відверто показати фізичну сторону стосунків.

У лісі-лісі темному

Рут Веа

Не буду говорити про світове визнання роману англійської письменниці. А щодо напруги, яка майже ні на хвилину не відпускає читача, то це чиста правда. Прекрасний зразок якісного психологічного трилера для любителів гострих відчуттів.

ВГОРУ