е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Олівія Кіттерідж

Елізабет Страут

Закохалася в цю книгу з перших рядків, так як всі герої в ній - абсолютно справжні. Вони не ідеальні, не вигадані, вони живуть реальним життям у невеликому містечку і займаються простими зрозумілими справами: утримують аптеку, виховують дітей, переосмислюють, що для них важливо, а що - ні. Разом з ними переосмислює свої цінності і читач.

Правда про справу Гаррі Квеберта

Жоель Діккер

Нещодавно я їздила на 5 днів у Іспанію і шукала для себе новий ідеальний детектив для пляжу. Так ось, це - ідеальний детектив для пляжу і не тільки. Він написаний гарною мовою, у ньому секрети розкриваються, як матрьошка - тільки відкрився один, за ним тут же випливає новий і так до самого кінця. Захоплююче!

Паризька дружина

Пола Маклейн

Книга написана від першої особи і ця особа - дружина Хемінгуея, Хедлі. Книга художня, але написана на основі реальних подій. В принципі, цього вже достатньо, щоб зацікавитися: адже хто не хоче дізнатися, яким Хем був насправді? Крім цієї парочки у романі ще багато атмосфери Парижа 20-х років ХХ століття. Всі ці божевільні вечірки з майбутніми легендами століття, художники, поети, богема і тд - все тут.

ВГОРУ