е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Від редакції

Книжки про незалежність

До Дня незалежності України ми підготували мастрід, у якому зібрано книжки про нелегкий шлях нашої країни, а також історії про сильних та незалежних духом людей. Адже незалежність країни починається з незалежності її народу, незалежності кожної окремої людини.

Звіяні вітром

Маргарет Мітчелл

Ця книжка, справді, гідна називатись класикою. Вона неймовірно цікава, глибока, багатогранна, а її персонажі вражають до глибини душі. Це роман про мужність, відвагу та біль, про здатність зберегти чистоту душі та прихильність до старих традицій, про щиру здатність піклуватися про інших, про підтримку та любов, усупереч здоровому глузду та громадській думці. Чого тільки варта постать головної героїні! Хтось може її обожнювати, хтось ненавидіти, але цей персонаж точно не залишить нікого байдужим. Скарлетт О’Хара – приклад надзвичайно сильної та незалежної жінки, яка незважаючи на підступні подарунки долі, впевнено йшла до своєї мети. Що ж все-таки очікує її в кінці?

Маленький вільний народ

Террі Пратчетт

Ця книжка – просто скарб для батьків, адже вона буде цікава не тільки діткам, а й дорослим. Автор уміє писати для дітей, як для дорослих, розвиваючи в них допитливість, спостережливість та розсудливість, а для дорослих – як для дітей, звертаючись до схованої всередині кожного дорослого дитини. “Маленький вільний народ” – це казка про пригоди в засніженій чарівній країні та про її маленьких і незалежних мешканців, але водночас це повчальна історія про те, що не варто дивитися на світ лише крізь рожеві окуляри, хай як приємно і весело це може бути.

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Ешлі Венс

Ілон Маск – людина майбутнього. Його проекти змінюють світ, його ідеї вражають своєю прогресивністю, його впевненість та завзяття надихають, а його відданість справі є прикладом для кожної людини, яка хоче досягти успіху. Він уміє ризикувати та ставити все на кін заради реалізації своїх ідей. Чого тільки вартий його проект SpaceX! Маск дійсно мріє підкорити Марс та зустріти там свою старість. Погодьтеся, задум дуже фантастичний. Хтось назве Ілона генієм, а хтось – божевільним, але він, незалежно від думки інших, крок за кроком наближається до своєї мрії. І це не може не надихати!

Подалі від шаленої юрми

Томас Гарді

Цей роман – просто знахідка, ми отримуємо задоволення з кожною новою сторінкою, з кожним реченням, з кожним словом. У цій книжці все прекрасно: і дивовижний авторський стиль, і сюжет, і герої. Ми отримуємо задоволення від чудово розкритих образів та від цілої гами переживань героїв: незалежної та гордої жінки Батшеби Евердін, селянина Габріеля Оука та сержанта Троя, які опинились у самому серці любовного трикутника. Який же вибір зробить жінка? І чи принесе він їй щастя?

Мальована історія Незалежності України

Брати Капранови

Книжка допоможе батькам виховати справжніх українців, які будуть усім серцем любити свою країну. У ній за допомогою намальованих історій розповідається про визначні події минулого, тому дітлахи зможуть з легкістю розібратися з історією походження України, боротьбою за її становлення та незалежність, а подвиги українських героїв стануть прикладом для наслідування.

День Незалежності. Відродження

Алекс Ірвін

Як це дивно не звучить, але цей роман було написано за фільмом. Минуло вже 20 років з моменту останньої битви з інопланетними загарбниками. Використовуючи позаземні технології, вчені та конструктори створили особливу систему захисту від непроханих гостей. Але інопланетні істоти також даремно не марнували час. Тепер усі країни об’єднались заради перемоги. Чи зможе людство знову вибороти незалежність?

Стів Джобс

Волтер Айзексон

Мабуть, важко відшукати в цивілізованому світі людину, яка не чула про Стіва Джобса. Так, це дійсно визначна постать, геній свого часу, який, попри тяжкі випробування, незалежно від обставин, впевнено йшов до своєї мети. Ця книжка – єдина офіційна біографія засновника Apple. Вона ввібрала в себе весь суперечливий характер героя. Здавалося б, автор розповідає про технічні новинки, керуючись поняттями, які не зовсім зрозумілі простій людині, але при цьому він описує емоції та переживання Джобса. Ця книжка повинна стати настільною для людей, які хочуть внести свою частку в історію людства, залишити після себе слід чи просто досягти успіху.

Ті, що співають у терні

Колін Маккалоу

Пронизлива історія про кохання довжиною в життя. У цьому романі є все: і кохання, і церква, і сім'я, і сильна й незалежна жінка, а також екзотична для нас природа Австралії. Книжка сповнена життя, захоплює своєю історією, описом природи та персонажами, з якими так важко прощатись. Автор неймовірно чуттєво описує емоції та переживання героїв, що ми починаємо проходити через усі випробування разом з ними. Що ж підготувала доля цим героям?

Незалежність міс Мері Беннет

Колін Маккалоу

Цей роман - продовження історії Джейн Остін “Гордість та упередження”, у якому розповідається про одну із сестер Беннет – Мері. Вона релігійна, занадто начитана та до занудства педантична. Але в цьому романі Мері перетворюється в емансиповану красуню, яка спроможна розбивати серця й розпалювати в чоловіках вогонь. Що ж посприяло такій внутрішній зміні дівчини?

25 перемог України

Олександр Палій

Аналізуючи події сьогодення, важливо розуміти, звідки вони беруть свій початок. У книжці розповідається про основні перемоги українського народу, які вплинули не лише на нашу історію, але й на світову. Книжка дає відповідь на таке бентежне питання: “Хто ж все ж таки наш народ – страждальці чи переможці?”.

100 особистостей України, 1991-2011

Ігор Шаров

У цій книжці зібрано роздуми тих, хто виборював незалежність України, хто творив її сучасну історію: відомі політики, вчені, артисти, спортсмени, письменники та підприємці, які завдяки своїй щоденній праці та наполегливості ось уже більше 20-ти років стоять на варті нашої незалежності.

Шлях до фінансової свободи

Бодо Шефер

Книжка – прекрасний посібник з фінансового та особистісного росту. Наведені в ній поради допомагають остаточно визначити своє ставлення до грошей, сприяють усуненню початкових бар'єрів фінансової неграмотності та містять низку рекомендацій для досягнення фінансової незалежності та зміни життя. Ця книжка – гарний мотиватор, тож скоріше читайте її та досягайте своєї фінансової свободи.

ВГОРУ