е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Стів Джобс

Волтер Айзексон

Мабуть, на нашій планеті просто не існує людини, яка не знає імені Стіва Джобса. Як його тільки не називають: геній, легенда, гуру, – і багатогранність цієї постаті відчувалася й відчувається завжди. Його історія – це одночасно й історія компанії Apple, тож у книзі ви знайдете і розповіді про дизайн та про маркетинг, і навіть бізнес-кейси. А записи розмов із його рідними, друзями та, звісно, ворогами зробили цю книжку ще більш насиченою і несхожою на інші біографії.

Життя без обмежень

Нік Вуйніч

Чи потрібно читати біографію Ніка Вуйчича? Однозначно так. Це людина, яка руйнує усі можливі стереотипи. Його історія вчить, що неможливого не існує; що віра в себе важлива понад усе; що твоє життя – лише у твоїх руках, і як його прожити – вирішуєш лише ти. У цій книзі Нік Вуйчич розповідає про свій тернистий шлях, ділиться власним досвідом і дає поради про те, як відчувати себе по-справжньому щасливим щодня – навіть якщо не все складається так, як ти хочеш.

Коко Шанель

Анрі Гідель

Це не просто жінка, це легенда fashion-індустрії. Нею захоплюються, її наслідують, а книжки про неї перечитують десятки раз. І вона варта цього! Автор книжки, Анрі Гідель, ділиться з читачами історією про особисте життя знаменитої Коко, розповідає про її доленосну дружбу з відомими персонами і яскраво описує палку захопленість Шанель своєю професією. Історія цієї жінки вчить, що ніколи не потрібно втрачати віру в себе – слід продовжувати працювати над своєю справою, незважаючи ні на що.

Майя та інші

Олена Шубіна

Ця книжка недаремно називається «Майя та інші». Адже це не просто історія однієї геніальної прими, це також історія й інших балерин. Тут майстерно розповідається про яскраву Майю Плісецьку і водночас описуються моменти з життя її сучасниць. Ця книжка не є біографією в чистому вигляді, вона здебільшого складається з мемуарів, але інколи спогади можуть розповісти значно більше. Багатогранна і надзвичайна, книжка «Майя та інші» відкриє перед читачами непрості характери й долі видатних жінок.

Я - Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту

Малала Юсуфзай, Крістіна Лем

Вочевидь, ви вже чули про цю жінку, – її історія сколихнула увесь світ. Малала – жінка, яка завжди слідувала своїм переконанням; жінка, яка боролося за свої права; жінка, яка не побоялася піти проти системи і яка була за це покарана. Це книжка, у якій поєднано біографію, історію та політику. У ній ви побачите неймовірну й сильну особистість, яка змогла довести усьому людству, що навіть одна людина здатна змінити світ.

Моя дорога птаха. Мамина книжка

Ольга Кузьменко

І в нашій країні є люди, історії успіху яких просто заворожують. Хто тільки не співав його пісні? Він був не просто музикантом, він був справжнім українцем. Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма, – видатний артист і співак, лідер гурту «Скрябін» і продюсер, телеведучий і навіть письменник. Ця книжка унікальна тим, що вона написана його мамою. А хто ж може розповісти детальніше про дитинство та юність, про злети і падіння, про мрії та досягнення, ніж мама? Ця книжка – це мамина розповідь про її Андрійка, доповнена власною казкою музиканта та словами його найкращих пісень. Надзвичайно емоційна, світла і надихаюча книжка-сповідь.

Тиждень з Мерілін

Колін Кларк

Загадки та секрети були невід’ємною частиною її життя. І досі ми не все знаємо про цю легендарну жінку. Але Колін Кларк, автор цієї книжки, все ж зміг пролити світло на певну частину життя Мерилін Монро. Це не просто книжка, це щоденник асистента актриси, який чесно і без жодних прикрас розповів про період життя Монро під час зйомок фільму «Принц і танцівниця». Інтимна та відверта історія про найвідомішу блондинку усіх часів.

Моє життя зі Стівеном Хокінгом

Джейн Хокінг

Він геніальний фізик, який зробив десятки відкриттів у теорії «чорних дір». І це – єдине, що ми знаємо про Стівена Хокінга. Але ця книжка, написана його дружиною, розповість вам усе те, чого ви раніше не знали. На її сторінках – справжня історія життя, з усіма його труднощами, складнощами і навіть зрадами. Тепер ви дізнаєтеся, ким насправді був Хокінг і який сім’янин був схований за обличчям генія.

ВГОРУ