е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку
Сортувати Сховати
Популярні Останні Рекомендовані
Оберіть категорію
  • Усі категорії
  • Українські
  • Поезія
  • Родинні
  • Жіноча література
  • Дитячі книги
  • Проза

Ольга Головіна

Шеф-редактор жіночого порталу hochu.ua

Надзвичайно різномантіні книжки в одному мастріді. Тут і самоаналіз, і гумор, і класика. Така збірка зможе зацікавити навіть найвибагливішого читача.

Олександр Коляда

Популяризатор науки

Так багато наукових книжок у одному місці ви давно не бачили. Тут і про гени, і про еволюцію, і про релігію. У цій збірці ви зможете знайти відповіді на усі питання, що вас цікавлять.

Андрій Худо

Харизматичний ресторатор зі Львова, засновник і співвласник Холдингу емоцій "!FEST"

Читайте більше і різної літератури — це джерело натхнення, яке часто відкриває нові потенціали в тобі!

Олександра Титаренко

Співорганізаторка RESTO WEEK, PR у ресторанному бізнесі.

У цьому мастріді не буде класики і відомих кожному книжок. Тут про соціальні проблеми, про сучасні виклики та про життя в суворих реаліях. Такої підбірки ви ще не бачили.

Віталій Касько

Відомий український адвокат та правник

"От не люблю я описувати те що прочитав чи подивився. Частина з них піднімає настрій, бо там є чудовий тонкий гумор, частина настільки близька до наших реалій, що можна copy paste робити, Орвелл, наприклад. Атлант надихає робити більше, Чорний Ворон робить гордим з того, що ти українець. Кожна з книжок - шедевр по-своєму."

Від редакції

Книги про справжніх чоловіків

«Яким має бути справжній чоловік?» – хороше питання, але ви не поспішайте давати відповідь одразу ж. Спочатку прочитайте про нього в книжках, адже недарма говорять, що справжні чоловіки зустрічаються тільки там. Література знає не одного відчайдушного, харизматичного, мудрого мужчину, але хто з них твій фаворит – вирішувати вам.